Шампунь для жирных волос - Топ-6 в нашем магазине
Как выбрать шампунь для жирных волос
Багато хто не замислюючись, вибирають шампуні, рекламу яких показують по телевізору. Цього робити не можна. Кожному типу волосся підходить свій шампунь. Всього існує 4 види типу волосся: нормальні, жирні, сухі, змішані. Вам необхідно вибрати до якого типу волосся відносяться ваші волосся, і вже виходячи з цього, вибирати шампунь.
Нормальне волосся - це волосся, які добре блищать на сонці, не плутаються, не січеться, мають здоровий вигляд. Після миття голови, волосся залишаються чистими кілька днів після миття. Хочу відзначити, що такими волоссям природа обдарувала небагатьох. Такий тип зустрічається вкрай рідко.
Жирне волосся - як правило, цей тип волосся дуже швидко жирніє після миття голови, волосся доводиться мити щодня. Причиною цього явища надлишкова активність сальних залоз голови, це може передаватися генетично, або через погане харчування.
Сухе волосся - виглядають як мочалка, погано відображає світло, січеться, ламаються. Даний тип волосся - це не результат поганий активності сальних залоз, а попросту поганий догляд за волоссям, це надмірне використання гарячого фена, лаку, фарб і т.д.
Змішане волосся - до даного типу відносяться довге волосся, оскільки вони недостатньо змащуються жиром по всій довжині, то виходить біля кореня волосся жирне, а на кінчиках - сухі і часто - посічені.
Після того як ви визначилися зі своїм типом волосся, рекомендую вам уникати всіх «універсальних шампунів», або як кажуть, «сімейних», вибирайте тільки той, який підходить саме під ваш тип волосся.
Как подобрать шампунь. Выбор шампуня.
Як правило, це найскладніший етап, так як шампунів на сьогоднішній день величезна безліч. Які тільки шампуні по телевізору ми тільки не бачимо. Хочу відразу попередити вас про рекламні трюках, які використовують фірми у своїх рекламних компаніях. Не ведіться на «Шампунь зміцнює і відновлює волосся, змінює їх структуру і живить пошкоджене волосся», це все маячня, та частина волосся, яка починається над поверхнею голови, є мертвою, тому ні зміцнити, ні відновити її неможливо.
Насправді, реальний лікувальний або живильний ефект шампуні можуть дати тільки волосяних цибулин і шкірі голови, а "зміцнюючі", "живильні" або інші речовини можуть лише певний час перебувати на поверхні волосини, ніж кілька змінюють його вигляд візуально. Хоча й такий ефект більше притаманний шампуням, а бальзамам і кондиціонерів, які або входять до їх складу, або продаються окремо.
Отже, ми пішли в магазин для того, щоб вибрати той самий шампунь, який буде доглядати за нашими волоссям. Ми вирушаємо в магазин у відділ коштів за доглядом волосся і починаємо перебирати безліч шампунів. Беремо в руки придивилася нам баночку і починаємо уважно вичитувати, до якого типу волосся цей шампунь підходить. Після чого починаємо читати склад шампуню. У більшості шампунів використовують один або декілька з шести основних детергентів, які ми перерахуємо в порядку убування їх якості:
- ТЕА Laureth Sulfate;
- TEA Layril Sulfate;
- Sodium Laureth Sulfate;
- Sodium Lauryl Sulfate;
- Ammonium Laureth Sulfate;
- Ammonium Lauryl Sulfate.
Як би це смутно не звучало, але у складі більшості шампунів, які присутні на полицях магазинів, використовуються максимум третій-четвертий за якістю детергент, а в деяких, навіть дуже розрекламованих - п'ятий-шостий. Хочете - перевірте, назва детергенту у списку складових шампуню вказується одним з перших. (Також існують шампуні без sulfate, як правило, вони не з дешевих).
Після застосування шампуню, позитивним результатом можна вважати тільки той результат, після якого:
- добре промиті волосся;
- відсутність на них жиру;
- блиск волосся після їх висихання;
- пасма добре розчісується, слухняні;
- немає роздратування шкіри голови.
Крім того, хороший шампунь повинен: відшкодовувати втрату білків, вологи та поживних речовин; підвищувати еластичність волосся; захищати кутикулу волоса і пригладжувати лусочки кутикули; не робити волосся занадто важкими; мати УФ-фільтр; знімати статичну електрику з волосся; надавати волоссю шовковистість
Як правило, у чоловіків сальні залози працюють у кілька разів активніше, ніж у представниць слабкої статі. Тим самим, чоловіки найчастіше піддаються надмірній жирності волосся. Отже, необхідно вибирати шампуні, які будуть протидіяти надмірної жирності волосся і будуть піклуватися про здоровий і привабливому вигляді волосся їх власника, який вибрав їх.
Представляю на ваш суд 6 кращих шампунів для жирного волосся.
1. Barex - італійський шампунь для жирного волосся JOC Care Барекс - лідер нашого рейтингу.
Якісний шампунь від компанії Барекс. Дуже ефективний і м'який, завдяки своєму складу - зелений чай, грейпфрут і лопух. Нормалізує виділення жиру з цибулин і знімає роздратування в шкірі голови. Рекомендовано застосовувати разом з ампулами Себо-Баланс для інтенсивної терапії.
2. Angel Professional Marine Depth SPA - французький шампунь для жирного волосся на 2 місці в рейтингу.
Завдяки поживного екстракту морських водоростей, шампунь легко проникає вглиб структури волосся, заповнюючи недолік у найважливіших поживних речовинах, і доглядає за волоссям. СПА Шампунь від Анжел Професіонал зволожує і покращує стан жирного волосся. Вже після декількох застосувань кошти, відбувається повне відновлення структури ослабленого волосся.
3. С:ehko - шампунь з Німеччини щоденний м'який для жирного волосся, посів почесне 3 місце.
Шампунь Цеко, який дбайливо очищає волосся і шкіру голови. Спеціально підібрані екстракти цілющих рослин нормалізують роботу сальних залоз, вирівнюють жировий баланс, а також заспокоюють подразнення на шкірі голови. Волосся набуває легкість і об`єм.
У чому переваги даного шампуню - його ціна, яка дуже низька за рахунок того що ми розливаємо його самостійно в спеціальні косметичні ємності по 900мл з фірмової каністри C:ehko 10литров і звичайно ж німецька якість.
4. Brelil Hair Cur Shampoo Anti Grease - ще один італійський шампунь для жирного волосся зайняв 4 місце в рейтингу.
Завдяки збалансованому балансу амінокислот для шкіри голови і волосся шампунь очищає і відновлює чистоту шкіри голови, усуває надлишок жиру на шкірі голови і по всій довжині волосся.
5. Echosline S4 Plus - і знову шампунь з сонячної Італії для жирного волосся, який зайняв 5 місце в нашому рейтингу.
Шампунь Екослайн для жирного волосся і шкіри голови, регулюючий секрецію сальних залоз. Шампунь містить концентрат на основі екстракту берези, оливкового масла і какао природного походження. Шампунь ефективно і м'яко очищає шкіру голови, а також допомагає контролювати жирність шкіри голови. Пом'якшує і заспокоює.
6. Fanola Sebum regulator shampoo - італійський шампунь фанола для жирного волосся входить у торговельну групу Петтенон, зайняв почесне 6 місце.
Шампунь Фанола нормалізує баланс сальних виділень, очищає шкіру голови, відновлює гідроліпідний баланс, надає волоссю блиск і життєву силу. Його делікатне, але інтенсивна дія ефективно видаляє надлишок жиру і зменшує його подальше виділення. Вхідні в його склад протеїни пшениці зміцнюють волосяні цибулини, сприяють відновленню та збереженню природної структури волосся. Клейковина пшениці сприяє захисту шкіри від дії вільних радикалів і живить структуру волосся. Входить до складу цитрусова кислота володіє терпкими і антиоксидантними властивостями, балансує рівень рН.
Недолік - при тривалому застосуванні спостерігається ефект звикання волосся, який призводить до появи лупи і роздратування. Даний ефект легко прибрати змінивши марку шампуню.
Просмотров: 16279
Дата: Четверг, 08 Августа 2013