Barex Bbcos Brelil Clinians Cliven Corine de farme купить Fanola Intesa косметика Numero косметика для волос Pettenon cosmetics Pnb gel polish Pnb гель лак Арганова олія Брелил Брелил жидкие кристаллы цена Интеса косметика Колориан престиж палитра Косметика angel Косметика echosline Краска брелил палитра цветов Краска для бровей цеко Краска для волосся колорин Краска цеко палитра Маска брелил с аргановым маслом отзывы Наборы для ламинирования волос купить Старт набор гель лаков pnb Цеко официальный сайт Шампунь ангел Шампунь для жирних волос Экослайн

Брелил - профессиональная косметика для волос

Профессиональная косметика для волос Брелил - бренд BRELIL Professional (Италия)

BRELIL Professional - одна з найбільш інноваційних італійських професійних косметичних марок, яка з'явилася і утримує міцні позиції на українському ринку, і яка цілеспрямовано зберігає свою професійну спрямованість.

За тридцятип'ятирічну історію свого розвитку компанія Бреліл (BRELIL Professional) налагодила довгострокові партнерські відносини в більш ніж 30-ти країнах світу.

Секрет успіху BRELIL Professional полягає в тому, що технологи компанії запропонували не просто засоби для догляду за волоссям і фарбу для волосся, вони запропонували чітко продуману і вивірену технологію стійкого безпечного фарбування. Стійкість кольору - дуже важливий показник якості, як самої фарби, так і процесу фарбування.

Своїми головними завданнями компанія BRELIL Professional визначила наступні:

  • Здатність задоволенню зростаючого попиту і потреби перукарів у наповненні ринку професійної косметики для волосся інноваційними та безпечними для клієнта продуктами.
  • Створювати професійний інноваційний продукт для розвитку і просування нових тенденцій і напрямів індустрії краси та салонного бізнесу.
  • Пропонувати кращі професійні продукти для підвищення якості обслуговування клієнтів.
  • Приділяти особливу увагу освіті перукарів, з метою розвитку повноцінного і довгострокового співробітництва з нашими партнерами.

На ринку професійної косметики, що постійно розвивається по догляду за волоссям тільки реальний вибух досягає нових цілей. Кожен день ми розвиваємося і модернізуємо професійні продукти, які пропонують майстрам високу якість, екологічну чистоту і унікальність.

Косметика для волосся BRELIL Professional - це одна з найбільш трендових професійних косметичних марок з Італії. Ця продукція не перший рік утримує позиції на ринку завдяки тому, що при створенні продуктів Brelil технологи компанії використовують новітні наукові досягнення та природні компоненти.

За 35 років свого існування компанія Brelil Professional організувала дистрибуцію в більш ніж 40 країнах світу. Brelil Professional є не тільки виробником косметики для волосся, а й творцем модних напрямів індустрії краси. Хоча марці Brelil в Україні менше 10 років, наші стилісти тісно співпрацюють з відомими брендами Rocco Barocco, Versace, Byblos, Diego M та іншими.

Причина такого успіху Brelil Professional в тому, що фахівці компанії розробили не просто косметичні доглядають і окрашивающие засоби для волосся, вони запропонували інноваційну технологію стійкого безпечного фарбування. Найвідоміші серед фахівців лінії з догляду та відновленню волосся цієї марки - Brelil Numero, Brelil Logo, Brelil Bio Traitement, Brelil Hair & Body Juice, Brelil Bio Traitement SPA, Brelil Salon Format.

За більш ніж сорокарічну історію існування Brelil (Бреліл) Professional зарекомендувала себе в багатьох країнах-лідерах як одна з найпрогресивніших, динамічно розвиваються марок, зберігає свою професійну спрямованість і переймалася як про простоту і зручність роботи майстрів, так і про красу і здоров'я волосся клієнтів.

У 1973 році, в одному з найвідоміших міст Італії, який відомий як одна зі світових столиць моди, в Мілані, в містечку під назвою Lodi Vecchio народився на світ бренд Brelil (Бреліл) Professional.

За історію свого розвитку компанія, стала відома більш ніж в 30 країнах світу, таких як: Франція, Німеччина, Італія, США, Великобританія, Іспанія, країни південної Америки, країни колишнього СРСР і в багатьох інших, де завоювала популярність і визнання.

Вся продукція під маркою Brelil (Бреліл) Professional виробляється в Італії в місті Лоді Веччіо (Lodi Vecchio), що в Ломбардії.

Brelil (Бреліл) Professional входить до складу найбільшого Італійського концерну, «Sodalis», який є одним з лідируючих в Європі за охопленням практично всіх галузей виробництва продукції по догляду за людиною, починаючи з медичних препаратів та витратних матеріалів, закінчуючи продукцією для дітей та засобів з догляду за тілом та волоссям.

На сьогоднішній день, компанія Brelil (Бреліл) Professional володіє можливістю, в середньому ціновому сегменті, створювати високотехнологічні, конкурентні продукти, використовуючи крім своєї власної дослідницької бази, останні інноваційні розробки концерну «Sodalis».

Купити професійну косметику для волосся Brelil (Брелил) ви можете в нашому інтернет-магазині Avena.com.ua - ми продаємо тільки професійну косметику для волосся.

Автор: Олег Верескун

Просмотров: 4564

Дата: Понедельник, 05 Августа 2013

Информация
Поиск

Расширенный поиск

Новые статьи
Тонкие волосы – 11 привычек, ослабляющих волосы
11 привычек, которые делают волосы еще тоньше   Даже если Вы регулярно стрижете волосы, Вы используете много питательных веществ и масок, ...
Лосьон для волос в домашних условиях или Домашний уход за волосами
Правильный уход за волосами, при нынешнем сильном хлорировании воды, загрязнении и горячем воздухе, требует дорогостоящих лосьонов для волос. ...
Уход за кожей головы в домашних условиях
Скраб позволяет избавиться от мертвого, ороговевшего эпидермиса. Мы используем его, как правило, на лицо, тело, руки и ноги. Мало кто знает, ...
Причины выпадения волос
Выпадающие волосы - это распространенная проблема. Как справиться с ней и сохранить пышную шевелюру? К счастью, существуют домашние способы, ...
Седые волосы - причины появления
За натуральный цвет волос отвечают меланоциты, то есть клетки, вырабатывающие вещества, окраску, так называемого меланина. Цвет волос возникает, ...
Как применять сухой шампунь
Сухой шампунь - характеристики, как применять, рецепт   Мытье, сушка, расчесывание, укладка... Уход за волосами обычно занимает много ...
Как ухаживать за волосами?
Как ухаживать за своими волосами? Как вы заботитесь о своих волосах?   Эти вопросы задает каждая женщина. На эти вопросы нет универсального ...
Косметика своими руками - 9 рецептов
Как сделать косметику своими руками - Легко, дешево, естественно и эффективно Вам не нужно тратить тысячи долларов в год на косметические ...
Укрепит ваше сердце и очистит кровь от холестерина
Простой рецепт натурального средства. Оно укрепит ваше сердце и очистит кровь от холестерина Этот простой жидкий препарат поможет укрепить ...
Как ухаживать за кожей осенью
За довге жарке літо ваша шкіра зазнала чимало стресів, а восени їх ще більше - у вигляді холоду, вітру, перепаду температур і так далі. Саме тому ...